ДТЕК імпортувала 226 тис. т енергетичного вугілля з Польщі

ДТЕК імпортувала 226 тис. т енергетичного вугілля з Польщі

Фото: ДТЕК

постачання буде тривати майже до кінця опалювального сезону

Імпортне паливо дозволить тепловій генерації та українській енергосистемі надійніше проходити зиму та піки споживання електроенергії, особливо в періоди похолодань, зазначили в компанії.

Компанія ДТЕК Енерго з вересня минулого року і по сьогодні імпортувала 226 тис. т енергетичного вугілля з Польщі. Про це повідомляє пресслужба компанії у середу, 31 січня.

В повідомленні зазначається, що вже імпортовано “майже дві третини від усього законтрактованого на період опалювального сезону обсягу імпортного палива, який нещодавно було збільшено до 357 тис. т”. Згідно умов контракту, постачання буде тривати до кінця березня – майже до кінця опалювального сезону.

“Додаткові обсяги палива дозволяють тепловій генерації та українській енергосистемі надійніше проходити зиму та піки споживання електроенергії, особливо в періоди похолодань”, – говориться в повідомленні.

За словами генерального директора ДТЕК Енерго Ільдара Салєєва, наразі компанія “продовжує відновлювати пошкоджене обладнання, проводити планову ремонту кампанію на ТЕС, видобувати власне вугілля, щоб теплова генерація була забезпечена достатніми обсягами ресурсу”.

Раніше повідомлялося, щоз а підсумками 2023 року ДТЕК Енерго витратила близько 11 млрд гривень на ремонтну кампанію на теплоелектростанціях та видобуток вугілля на шахтах. 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp