PayPal скоротить майже 2500 працівників

PayPal скоротить майже 2500 працівників

Фото: Getty Images

PayPal звільнить понад 2000 працівників

Співробітники PayPal, яких торкнеться скорочення, будуть повідомлені про це до кінця тижня – 4 лютого.

Міжнародна компанія PayPal, яка займається платіжними послугами, скоротить приблизно 2500 робочих місць, що становить 9% від усіх чинних посад. Про це повідомляє Reuters в середу, 31 січня. 

Зазначається, що компанія планує звільнення працівників, оскільки стикається зі зростаючою конкуренцією з боку таких компаній, як Apple, Zelle та Block.

 

У листі до співробітників генеральний директор Алекс Крісс повідомив, що було прийнято рішення “оптимізувати розмір компанії” шляхом як прямих скорочень працівників, так і заборони на нові наймання протягом року.

“У всій нашій організації нам потрібно приділити більше уваги ефективності, розгорнути автоматизацію та консолідувати нашу технологію, щоб зменшити складність і дублювання функцій”, – написав Крісс.
 

Співробітники, яких торкнеться скорочення, будуть повідомлені про це до кінця тижня.

 

Нагадаємо, анімаційна студія Pixar компанії Walt Disney цього року планує скоротити до 20% працівників, а команда студії з 1300 осіб скоротиться до менш ніж 1000 протягом найближчих місяців.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp