ДТЕК повернула світло 50 тис. споживачів, що постраждали від обстрілів РФ

ДТЕК повернула світло 50 тис. споживачів, що постраждали від обстрілів РФ

Фото: facebook.com/dtekoem

Енергетики відновлюють мережі, незважаючи на обстріли

Найбільше постраждала від обстрілів рашистів Донецька область: там енергетикам довелося відновляти енергопостачання у 59 населених пунктах.

Ремонтно-відновлювальні бригади ДТЕК за минулий тиждень відновили енергопостачання 50 тисяч споживачів у Донецькій, Дніпропетровській та Одеській областях, що залишились без електроенергії внаслідок обстрілів рашистів. Про це повідомила пресслужба компанії в понеділок, 29 січня.

“За тиждень енергетики провели ремонти мереж та відновили їх роботу для 49,6 тисяч родин у 59 населених пунктах, які залишись без світла внаслідок обстрілів Донецької області. Попри обстріли та важку ситуацію в регіоні, ДТЕК продовжує відновлювати мережі на Донеччині”, – йдеться в повідомленні.  

На Дніпротеровщині відновили енергопостачання для 240 домогосподарств, на Одещині – для 80. Всі постраждалі від рашистських обстрілів.

Тижнем ранішекомпанія Ахметова повідомляла про відновлення енергопостачання для 37,8 тисяч домогосподарств, що залишилися без світлачерез обстрілиокупантів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp