У США оштрафували компанію, що належить Маску

Серед іншого було встановлено неналежне пакування небезпечних відходів, зокрема легкозаймистої рідини (ксилолу).

Міністерство транспорту США оштрафувало компанію Neuralink, що належить бізнесмену Ілону Маску за порушення правил щодо переміщення небезпечних матеріалів. Про це у п’ятницю, 26 січня, повідомляє Reuters, яке ознайомилося з документами міністерства.

Повідомляється, що під час перевірок об’єктів компанії в Техасі та Каліфорнії в лютому 2023 року слідчі виявили, що Neuralink не зареєструвалася як перевізник небезпечних матеріалів, хоча виконувала таку роботу.

Також інспектори з’ясували, що небезпечні відходи на підприємствах були неналежно упаковані, зокрема легкозаймиста рідина ксилолу.

“Відповідно до інформації Центрів контролю та профілактики захворювань США, ксилол може викликати головний біль, запаморочення, сплутаність свідомості, втрату координації м’язів і навіть смерть”, – уточнює агентство. 

Згідно з документами, Мінтранс оштрафував Neuralink на загальну суму лише 2480 доларів США оскільки компанія погодилася “розв’язати проблеми”.

В Управлінні безпеки трубопроводів та небезпечних матеріалів, яке проводило перевірку Neuralink, підтвердили факт порушення і накладення штрафу, а також заявили, що розслідування закрито.

Neuralink – американська нейротехнологічна компанія, заснована Ілоном Маском, що планує займатися розробкою та виробництвом імплантованих нейрокомп’ютерних інтерфейсів.

Французький складський підрозділ компанії Amazon оштрафували у Франції на 32 млн євро за “надмірно нав’язливу” систему стеження за роботою персоналу. 

Американська корпорація Apple сплатила до бюджету РФ накладений російськими антимонопольними органами штраф у розмірі 1,2 мільярда рублів. Кошти надійшли до російського бюджету 19 січня. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp