Tesla відкликає майже 200 тисяч авто у США

Tesla відкликає майже 200 тисяч авто у США

Фото: Getty Images

Tesla відкликає 200 тисяч авто у США через несправність системи заднього виду

Несправність системи, спричинена нестабільністю програмного забезпечення, може погіршити видимість водія і збільшити ризик аварії час руху заднім ходом.

Tesla відкликає у США майже 200 тисяч автомобілів моделей S, X та Y 223 року випуску через збій програмного забезпечення. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA).

Зазначається, що несправність системи, спричинена нестабільністю програмного забезпечення, може погіршити видимість водія і збільшити ризик аварії час руху заднім ходом.

Станом на 22 січня Tesla ідентифікувала 81 гарантійну претензію, яка може бути пов’язана зі станом камери заднього виду.

За даними NHTSA, Tesla випустила безкоштовне бездротове (ОТА) оновлення програмного забезпечення для вирішення цієї проблеми.

Раніше повідомлялося, що Tesla у Пекіні та в Шанхаї відкликає понад 1,1 млн автомобілів у зв’язку з виявленими проблемами у програмному забезпеченні.

Нагадаємо, Tesla знизила ціни на Model Y по всій Європі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp