В Україні запрацювала нова потужна газова свердловина

В Україні запрацювала нова потужна газова свердловина

Фото: Нафтогаз

Україна розвиває видобуток газу навіть за умов війни

Укргазвидобування отримало хороші дані 3D-сейсмічних досліджень, які дають змогу визначати оптимальні точки для експлуатаційного буріння.

В Україні почалася експлуатація нової розвідувальної свердловини на 250 тис. кубометрів газу на добу. Про це повідомило Укргазвидобування у п’ятницю, 26 січня.

Вказано, що це вже 10 свердловина на цьому родовищі, яка показує високий результат. Тим часом фахівці продовжують вивчати можливості родовища, застосовуючи нові технології та інженерні рішення.

“По цьому родовищу ми маємо хороші дані 3D-сейсмічних досліджень, які дають змогу визначати оптимальні точки для буріння. 10 розвідувальних свердловин доповнили картину геологічної інформації, і вже цього року ми плануємо розпочати буріння”, – заявив виконувач обов’язків гендиректора Укргазвидобування Олег Толмачев.

Свердловина має проєктну глибину 3950 метрів. Її пробурили фахівці БУ Укрбургаз.

Раніше стало відомо, що вперше за історію Укргазвидобування видобуток від нових свердловин перевищив 1 млрд кубометрів на рік.

Нагадаємо, у листопаді в Карпатах почала діяти рекордна газова свердловина. Було відкрито перспективний поклад на родовищі, яке вважалося виснаженим.

А в серпні в Україні відкрили нове родовище газу, запаси якого можуть сягати 1 млрд кубометрів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp