Від благодійності до бізнесу: Рустам Джамбулатов про підтримку переселенців з Бахмуту

Від благодійності до бізнесу: Рустам Джамбулатов про підтримку переселенців з Бахмуту

Фото: надане рекламодавцем

У найбільш важкі часи, коли повномасштабне вторгнення торкнулося мирного населення, надзвичайно важливо підкреслити необхідність сприяння адаптації переселенців до нового життя.

Зазвичай цю роботу беруть на себе благодійні фонди та центри підтримки.

Один з таких центрів — “Бахмутян”, який створила Бахмутська міська рада. Він налічує 8000 осіб і відіграє ключову роль у забезпеченні всім необхідним: одягом, технікою, підтримкою, пошуком роботи, навіть психологічною та лікарською допомогою.

Оскільки центр обслуговує значну кількість переселенців, йому необхідна допомога країни, бізнесу і просто добрих людей. Одним з таких добрих людей є київський підприємець Рустам Джамбулатов, який передав 200 одиниць побутової техніки для облаштування житла переселенців.

“Я вже двічі ставав свідком війни, і обидва рази це була РФ, тому точно знаю про важливість допомоги всім, хто цього потребує. Основна ціль моєї допомоги — це полегшення побуту переселенців, щоб зробити їхнє життя трошки комфортнішим у складних умовах війни”, — каже столичний бізнесмен Рустам.

У цей важкий час кожен може внести свій вклад у допомогу переселенцям, приєднуючись до благодійних ініціатив, надавати фінансову підтримку або ставати волонтером.