ДТЕК за час війни інвестувала в Україні $1 млрд

ДТЕК за час війни інвестувала в Україні $1 млрд

Фото: Getty Images

Максим Тимченко назвав загальний обсяг інвестицій по групі ДТЕК

Основними напрямками інвестицій енергохолдинга стали електромережі, електростанції, вугільна і нафтогазова промисловості.

Група ДТЕК вклала в економіку України 1 млрд доларів з початку повномасштабного вторгнення Росії. Про це сказав генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко в інтерв’ю для Інтерфакс-Україна, оприлюдненому в середу, 24 січня.

“Загальний обсяг інвестицій по групі ДТЕК, без урахування проєкту Тилігульської ВЕС (200 млн євро – ред.), минулого року був приблизно $550 млн, а загалом з початку повномасштабної війни – $1 млрд”, – сказав Тимченко, перебуваючи на Міжнародному економічному форумі (ВЕФ) у Давосі.

За його словами, ДТЕК інвестувала “величезні кошти у мережі, електростанції, видобуток вугілля, нафтогаз”.

“Вірогідно, що не так багато українських компаній, які за час повномасштабної війни інвестували такі великі кошти в економіку країни”, – додав він.

Нагадаємо, ДТЕК добудує за 450 млн євро Тилігульську ВЕС у Миколаївській області. У грудні 2023 року енергохолдинг підписав відповідний меморандум з данською компанією Vestas, яка є одним з найбільших у світі виробників вітрогенераторів. Загальний обсяг інвестицій у цей проєкт перевищить 650 млн євро.

Як відомо, у травні 2023 року було введено в дію першу чергу Тилігульської ВЕС з 19 турбінами потужністю 114 МВт.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp