Україна підписала меморандум про співпрацю з найбільшою біржою Британії

Україна підписала меморандум про співпрацю з найбільшою біржою Британії

Фото: Мінекономіки України

Перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко

Підписаний документ, зокрема, передбачає сприяння доступу українського бізнесу до довгострокового фінансування.

Мінекономіки України, Лондонська фондова біржа (London Stock Exchangе, LSE) та британська організація TheCityUK підписали Меморандум про взаєморозуміння у питанні підтримки розвитку українського ринку фінансових та пов’язаних професійних послуг через Хаб City-Ukraine. Від імені України документ підписала перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко. Про це повідомляє Міністерство економіки України в середу, 24 січня.

Україна перейматиме найкращий британський досвід для відновлення та розвитку, зазначила чиновниця.

Відповідно до підписаного меморандуму, співпраця буде спрямована, зокрема, на:

  • сприяння доступу українського бізнесу до довгострокового фінансування;
  • розбудову потенціалу приватного сектору в Україні. Напрямок включатиме в тому числі реалізацію програм корпоративного партнерства, зокрема програм підтримки малого та середнього бізнесу;
  • допомогу уряду та іншим органам влади у залученні прямих іноземних інвестицій та сприянні росту українського бізнесу.

“Меморандум підкреслює зобов’язання галузі фінансових та пов’язаних професійних послуг Великої Британії активно підтримувати економічне відновлення України”, – запевнив голова ради керівництва TheCityUK Брюс Карнегі-Браун.

Гендиректор Лондонської фондової біржі Джулія Хоггетт акцентувала на сталій підтримці довгострокової економічної трансформації України.

“Завдяки обміну знаннями та досвідом, а також створенню екосистеми фінансових ринків, ми разом можемо допомогти зміцнити ринки капіталу України та розвивати її фінансовий сектор. Ми сподіваємося, що наша подальша співпраця сприятиме залученню в Україну як державного, так і приватного капіталу”, – зазначила чиновниця.

Як ми вже повідомляли, за підсумками 2023 року товарообіг України склав $99,4 млрд. Наша країна імпортувала товарів на суму майже $63,5 млрд, а експортувала – на $36 млрд.

Вашингтон та Київ обговорили розвиток економіки України – Маркарова

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp