Amazon оштрафували у Франції через стеження за співробітниками

Amazon оштрафували у Франції через стеження за співробітниками

Фото: Скриншот

Франція оштрафувала Amazon за стеження за співробітниками

Amazon France Logistique відстежувала роботу співробітників за допомогою даних зі сканерів, які використовують для обробки посилок.

Французький складський підрозділ компанії Amazon оштрафували у Франції на 32 млн євро за “надмірно нав’язливу” систему стеження за роботою персоналу. Про це повідомляє France24.

У Національному комітеті з питань захисту персональних даних (CNIL) заявили, що компанія Amazon France Logistique відстежувала роботу співробітників, зокрема за допомогою даних зі сканерів, які використовував персонал для обробки посилок.

 

Сканери сповіщали керівництво про бездіяльність понад 10 хвилин або обробку посилок з точністю до секунди. Одним із методів стеження також було використання системи для визначення, чи скануються товари “занадто швидко”, тобто менш ніж за 1,25 секунди.

 

В CNIL зазначили, що працівники перебувають під постійним тиском і змушені регулярно виправдовувати свою відсутність. Контролювався навіть проміжок часу між входом співробітників на склад і початком роботи.
 

Крім того, комітет також поставив під сумнів, навіщо компанії потрібно зберігати дані працівників протягом 31 дня.

Представники Amazon заявили, що категорично не згодні з висновками CNIL. Компанія буде подавати апеляцію. При цьому Amazon погодилась вимкнути системи відліку швидкості обробки товарів, а також збільшити попередження про простій з 10 до 30 хвилин.

Нагадаємо, у Росії дочірню компанію Amazon оштрафували на понад 200 млн рублів за роботу в країні без філії. В Іспанії на Apple і Amazon наклали штраф у 194,15 млн євро через антиконкурентні дії на онлайн-ринку.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp