ДТЕК за тиждень відновила енергопостачання для 38 тисяч споживачів

ДТЕК за тиждень відновила енергопостачання для 38 тисяч споживачів

Фото: facebook.com/dtekdnem

У деяких населених пунктах світло повертали десятки разів

У Донецькій області відновлено електропостачання 24,5 тисяч домогосподарств у 34 населених пунктах, у Дніпропетровській – 13,3 тисяч у 10 населених пунктах. Всі постраждали від обстрілів путінських окупантів.

За тиждень з 15 по 21 січня ремонтно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули енергопостачання 37,8 тисячам домогосподарств, що залишилися без електрики внаслідок постійних обстрілів рашистів у Донецькій та Дніпропетровській областях. Про це повідомила пресслужба компанії в понеділок, 22 січня.

Зокрема, у Донецькій області відновлено електропостачання 24,5 тисяч домогосподарств у 34 населених пунктах, у Дніпропетровській – 13,3 тисячу 10 населених пунктах.

“Енергетики ДТЕК Мережі попри складну ситуацію з обстрілами продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. В деяких населених пунктах, наближених до зони бойових дій, ми повертали світло вже десятки разів і продовжимо це робити знову й знову”, – зазначив генеральний директор ДТЕК Мережі Олександр Фоменко.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що тільки за дві останні доби енергетики ДТЕК відновили енергопостачання для понад 17 тисяч споживачів, які були знеструмлені після російських обстрілів у Донецькій і Дніпропетровській областях. А в перший тиждень року ремонтникам компанії довелося лагодити мережі, аби повернути світло 554 тисячам споживачів, що постарждали через обстріли рашистів у Києві, Київській, Донецькій та Дніпропетровській областях.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp