Чому школярі змушені звертатися до репетиторів

Чому школярі змушені звертатися до репетиторів

Фото: надане рекламодавцем

Українська система освіти стикається з викликами, які спонукають багатьох школярів звертатися до репетиторів.

Чому батьки змушені платити за додаткові заняття з їхніми дітьми та коли варто звертатися до репетиторів? Нумо розбиратися разом!

Причини, через які найчастіше звертаються до репетитора:

● потреба у персональному навчанні;
● пропуск важливого матеріалу у школі;
● підготовка до іспитів, наприклад, НМТ або ДПА;
● неякісне викладання предмета у школі.

Якщо дитина вирішує звернутися до репетитора, це може свідчити про те, що навчальний процес у школі не надає достатньої бази знань. Як правило, вчитель у школі не встигає приділити увагу кожному, тому учень разом зі своїми питаннями звертається до репетитора або ж свого вчителя в позаурочний час.

Є ситуації, коли допомога репетитора вважається вкрай необхідною, прикладом цього є підготовка до важливих іспитів або пропускання уроків у школі, через які дитині складно самостійно наздогнати матеріал.

Скільки коштують послуги репетитора?

У середньому одне заняття з репетитором коштує від 250-500 грн, таким чином, займаючися 2 рази на тиждень, доведеться платити понад 2000 грн/міс лише за 1 предмет.

Коли мова йде про персоналізоване навчання, репетиторство спрямовує увагу насамперед на зміну акцентів. У цьому варіанті освітнього процесу головним стає учень, а не стандарти чи вимоги шкільних програм. Індивідуальні психологічні особливості, таланти, слабкі та сильні сторони, соціальне середовище і культурний контекст – усе це стає інструментами персоналізації. І, на жаль, середньостатистична українська школа, можливо, і хотіла б, але не може забезпечити втілення усіх цих принципів.

На щастя, в Україні існує багато спеціалізованих онлайн-шкіл, які поєднують у собі індивідуальний підхід та шкільну програму.

Найвідомішою з таких є Онлайн-школа «Альтернатива». Це дистанційна школа з отриманням повної загальної середньої освіти з 1 до 11 (12) класу та видачею документів державного зразка.

На відміну від класичної школи, «Альтернатива» спеціалізується на дистанційній освіті, тому весь навчальний матеріал виглядає яскравим і цікавим для сучасної молоді. Важливою перевагою є те, що в онлайн-школі учень може навчатися у будь-якому місці у зручний для нього час. А відкритий доступ відеоуроків навіть за минулий рік навчання завжди дає можливість повторити старий матеріал або більш детально розібратися у будь-якій темі.

Крім того, в «Альтернативі» завжди є зворотний зв’язок із викладачами, які завжди пояснять незрозумілий матеріал у персональному чаті або на безоплатних онлайн-консультаціях. Також приємним бонусом є наявність різноманітних додаткових курсів та відеоуроків, наприклад, для кожного класу передбачені альтернативні уроки, які знімаються у яскравих локаціях на інформативні теми. Школа передбачає курси для підготовки з ДПА і ЗНО, які є також абсолютно безоплатними.

Вартість навчання у такій школі становить до 1600 грн/місяць за повну середню освіту. Однак «Альтернатива» надає чимало знижок, наприклад: 99% знижки для дітей військовослужбовців, 50% для переселенців та від 20 до 50% для інших пільгових категорій, що робить навчання комфортним і доступним.