Російські олігархи Ротенберги не сплатили 550 млн грн податків в Україні

Російські олігархи Ротенберги не сплатили 550 млн грн податків в Україні

Фото: rus.team

Сім?я олігархів Ротенбергів не сплатила понад 500 млн грн у бюджет України

Протягом 2016-2021 років ТРЦ Оcean Рlaza ухилився від оподаткування й не виплатив 546 мільйонів гривень.

Російські олігархи Аркадій та Ігор Ротенберги, які володіли торговельно-розважальним центром Оcean Рlaza в Києві, не сплатили до державного бюджету України податків на суму понад 500 млн гривень у 2016-2021 роках. Про це повідомив голова Національної поліції Іван Виговський на брифінгу 22 січня, пише Інтерфакс-Україна.

 

“Є резонансні кримінальні провадження – це всім відоме ТОВ Либідь, це олігархи російські – Ігор та Аркадій Ротенберги, яким належить Оcean Рlaza. І було встановлено, що протягом 2016-2021 років зазначене підприємство ухилилося від оподаткування, не виплачено 546 млн гривень”, – сказав він.
 

За словами Виговського, Нацполіція від початку війни поставила на фінансовий контроль операції 7000 резидентів, які мали господарські відносини з Росією і Білоруссю, і в такий спосіб запобігла виведенню коштів на загальну суму більш як 200 млрд гривень до РФ.

Нагадаємо, у березні минулого року суд конфіскував українські активи російських олігархів Аркадій та Ігоря Ротенбергів, зокрема київський ТРЦ Ocean Plaza. Вартість націоналізованих активів Ocean Plaza склала 300 млн доларів.

Аркадія Ротенберга називають близьким другом президента РФ Володимира Путіна. Саме з ним пов’язують будівництво Кримського мосту. В жовтні 2022 року до Ротенберга було застосовано санкції Ради національної безпеки і оборони України.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp