У Ferrexpo заявили про плани виплатити річну премію працівникам в Україні

У Ferrexpo заявили про плани виплатити річну премію працівникам в Україні

Фото: Getty Images

Видобуток залізної на підприємстві Ferrexpo у Полтавській області

Виплати для працівників трьох ГЗК будуть здійснені у першому кварталі 2024 року, зазначили у компанії.

Швейцарська гірнича компанія Ferrexpo AG виплатить річну премію у розмірі середнього місячного заробітка співробітникам підприємств в Україні. Про це повідомили Українські новини у четвер, 18 січня.

Йдеться про підприємства Полтавський ГЗК, Єристівський ГЗК та Біланівський ГЗК. Виплата для працівників будуть здійснені у першому кварталі 2024 року.

У компанії заявили, що упродовж 2023 року українські підприємства зберігали стабільний середній заробіток для всіх своїх співробітників.

“Ми вдячні за самовідданість і наполегливу працю наших співробітників і прагнемо винагородити їх за внесок в успіх Ferrexpo. Навіть у важких умовах війни компанія зберегла конкурентоспроможні зарплати для співробітників. Крім того, у січні 2023 року кожен співробітник також отримав щорічне заохочення за роботу у 2022 році для підтримки фінансової стабільності”, – розповіла HR-директор Ferrexpo в Україні Юлія Клевова.

Раніше іноземні ЗМІ назвали головні проблеми українських металургів. На їхню думку, єдиною невеликою світлою плямою для металургії є зростання внутрішнього попиту в Україні.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp