Швейцарського виробника шоколаду внесли до списку спонсорів війни

Швейцарського виробника шоколаду внесли до списку спонсорів війни

Фото: barry-callebaut com

Швейцарський виробник шоколаду потрапив до списку спонсорів війни в Україні

Barry Callebaut продовжує активно підтримувати економіку Росії і, відповідно, спонсорувати агресію проти України.

Швейцарського виробника шоколаду Barry Callebaut внесли до списку спонсорів війни в Україні. Про це повідомляє Нацагенство запобігання корупції.

Зазначається, що компанія Barry Callebaut працює в Росії понад 15 років, має на території РФ три фабрики поблизу міста Чехова (Московська область), м. Касимів (Рязанська область), м. Калінінград.  У Москві в бізнес-центрі Alcon розташовується Академія Шоколаду Barry Callebaut (друга за розмірами у компанії).

Як повідомляється, невдовзі після початку війни у компанії заявили про постачання в Росію товарів первинної необхідності. Однак, як зазначають у НАЗК, ані шоколад, ані какаовмісні продукти харчування не належать до продовольчих товарів першої необхідності.

Крім того, виконавчий директор компанії Пітер Бун заявив, що військова операція в Україні була розпочата російським урядом, а не російським народом.

Barry Callebaut продовжує бути активним учасником імпортно-експортних операцій, зокрема, у 2023 році на ринок Росії було імпортовано товарів на суму понад 94 млн доларів що більш ніж у 3 рази перевищує показники 2022 року, у якому імпорт до РФ склав 29 млн доларів. Серед імпортованих товарів – кондитерські вироби, сухі суміші, какао, какао-масло, пальмова олія, жир з Бельгії, Швейцарії, Естонії, Нідерландів, Німеччини, Італії, Індії, Іспанії.

Barry Callebaut продовжує активно підтримувати економіку Росії і, відповідно, спонсорувати агресію проти України.

Нагадаємо, виробник будматеріалів Knauf потрапив до списку спонсорів війни.

Спонсорів війни все більше: що їм загрожує

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp