Київстар оцінив збиток унаслідок кібератаки

Київстар оцінив збиток унаслідок кібератаки

Фото: Київстар

Київстар продовжить роботу в напрямку надання компенсацій в найближчі місяці

Материнська компанія мобільного оператора VEON Ltd зазначає, що 3,6 мільярда гривень витратять на скасування для своїх клієнтів місячної плати.

Мобільний оператор Київстар не зазнав суттєвих фінансових збитків внаслідок масштабної кібератаки у грудні минулого року, проте втратить 3,6 мільярда гривень доходу внаслідок скасування для своїх клієнтів місячної плати за надання послуг як компенсації. Це попередня оцінка фінансового впливу кібератаки, яка призвела до повного призупинення роботи мобільного оператора у грудні, йдеться в пресрелізі материнської компанії VEON Ltd.

VEON не чекає суттєвого впливу на свої фінансові результати через збої в роботі сервісів Київстару та витрати, пов’язані з розширенням ІТ-можливостей для відновлення послуг, заміною втраченого обладнання або компенсаціями зовнішнім консультантам і партнерам у 2023 році.

“Проте компанія очікує, що втрата доходу внаслідок заходів щодо підвищення лояльності клієнтів, вжитих Київстаром для компенсації незручностей, спричинених збоями,… оцінюється приблизно в 3,6 мільярда гривень (приблизно $95 мільйонів)”, – мовиться в повідомленні.

Київстар продовжить роботу в напрямку надання компенсацій в найближчі місяці, але ці витрати нині оцінити неможливо. 

Як ми вже писали, кіберфахівці ЗСУ атакували 15 сайтів підприємств, які беруть участь в інженерному забезпеченні військ РФ. 

Крім того, українські хакери за підтримки СБУ знищили IT-інфраструктуру російської компанії Росводоканал

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp