ФДМУ продав державну агрокомпанію з готелем у Києві

ФДМУ продав державну агрокомпанію з готелем у Києві

Фото: Віталій Коваль / Телеграм

Готель, приватизований у складі ДП Сільськогосподарське підприємство Земельний фонд

У складі майнового комплексу – будівлі й земельні ділянки у Київській та Житомирській областях, зокрема готель у Києві площею 1,8 тис. м².

Фонд держмайна продав державну агрокомпанію з готелем за 43 млн грн.  Про це сьогодні, 17 січня,  повідомив голова Фонду Віталій Коваль.

“Сьогодні відбулися успішні онлайн-торги з продажу держмайна. Десять учасників змагались за ДП Сільськогосподарське підприємство Земельний фонд. Ціна активу зросла більше ніж в 5 разів. Зі стартової 8,5 млн грн до переможних 43,1 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Коваль повідомив, що в складі майнового комплексу – будівлі й земельні ділянки у Київській та Житомирській областях, зокрема готель у Києві площею 1,8 тис. м².

“Такі результати вкотре підтверджують зацікавленість українського бізнесу інвестувати у вітчизняну економіку. А надходження від аукціону поповнять державну скарбницю, із якої фінансуються Збройні Сили України”, – додав керівник фонду.

Нагадаємо, з початку 2023 року Фонд державного майна України заробив для держави понад 6,2 млрд грн. До кінця року Фонд держмайна планує виставити на приватизацію ще майже 200 активів орієнтовною балансовою вартістю понад 1,36 млрд грн.

У Фонді держмайна озвучили плани приватизації на 2024 рік

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp