Московський суд оштрафував Amazon на 200 млн рублів

Московський суд оштрафував Amazon на 200 млн рублів

Фото: Reuters (архівне фото)

Компанія визнана винною у невиконанні обов’язків, передбачених законодавством про діяльність іноземних осіб в Інтернеті на території РФ

Компанію в Росії звинувачують в тому, що вона здійснює діяльність у Росії без філії чи представництва.

Amazon Web Services – дочірня компанія Amazon – оштрафована в Росії на понад 200 млн рублів за роботу в країні без філії. Про це свідчить ухвала мирового судді судової дільниці N422 Таганського району Москви, що була оголошена в середу, 17 січня.

“Amazon Web Services Inc. призначено покарання у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 200 млн 469 тис. 997 руб. 13 коп.”, – зазначається в повідомленні.

Компанія визнана винною у невиконанні обов’язків, передбачених законодавством про діяльність іноземних осіб в Інтернеті на території РФ (ч. 2 ст. 13.49 КпАП РФ).

За це порушення покарання у вигляді штрафу у розмірі від 1/15 до 1/10 сукупного розміру виручки, отриманої від реалізації всіх товарів (робіт, послуг), за календарний рік, що передує року, в якому було виявлено адміністративне правопорушення, але не менше 6 млн. руб.

Компанія, згідно вироку, здійснює діяльність у Росії без філії чи представництва та проігнорувала відповідні попередження Роскомнагляду.

Amazon Web Services – одна з найпопулярніших у світі хмарних платформ, запущена Amazon у 2006 році, що надає платні послуги зі зберігання даних та забезпечення взаємодії між різними програмами.

Як ми вже писали, Таганський суд Москви вважає компанію Google “винною в адміністративному правопорушенні”: за відмову видалити правдиві факти про війну Росії проти Україні. Google LLC присудили адміністративний штраф у розмірі чотирьох мільйонів рублів.

Московський суд вдруге оштрафував Google за невидалені “фейки” про війну

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp