Компанії-гіганти з РФ масово покидають Кіпр – ЗМІ

Компанії-гіганти з РФ масово покидають Кіпр - ЗМІ

Фото: Філелефтерос

Серед тих, хто покидає кіпрську юрисдикцію, – головна компанія Тінькофф-банку

Кіпрське видання повідомляє, що “двозначна кількість” компаній “з величезним обсягом роботи у своєму секторі” в останні місяці заявили про бажання піти з кіпрської юрисдикції.

Російські компанії-гіганти масово покидають Кіпр. Про це повідомляє кіпрська газета Філелефтерос.

Повідомляється, що “двозначна кількість” компаній “з величезним обсягом роботи у своєму секторі” в останні місяці заявили про бажання піти з кіпрської юрисдикції. За прогнозами видання, так у найближчому майбутньому вчинять й інші суб’єкти господарювання.

Газета пояснює це політикою кіпрської влади, яка протидіє обходу санкцій проти РФ.

Як приклад кіпрське видання повідомляє про вихід або плани щодо виходу TCS Group (головна компанія Тінькофф-банку), девелопера Etalon Group, ритейлера Fix Price, United Medical Group (холдингова компанія Європейського медичного центру), Трансмашхолдингу, Globaltrans і маркетплейса Ozon.

Російське видання Комерсант пише, що фірми переводяться в спеціальні адміністративні райони РФ з особливим податковим режимом або в сусідні країни, зокрема в Казахстан. 

Нагадаємо, торік у грудні уряд Кіпру дав вказівку банківському сектору острова припинити всі операції з рублем. Триває розслідування випадків обходу росіянами міжнародних санкцій із залученням кіпрських компаній.

Республіка Кіпр стала тридцятою державою, яка підтримала гарантії безпеки для України.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp