Австралієць виграв джекпот, але через це втратив свою родину

Австралієць виграв джекпот, але через це втратив свою родину

Фото: Скріншот

Вільям Джон Бемптон

Чоловік, який виграв у лотерею $986 тисяч, заявив, що на нього тиснули, щоб він віддав гроші своїй доньці.

Австралієць Вільям Джон Бемптон, який у березні 2018 року виграв джекпот у розмірі $986 000, посварився зі своєю сім’єю. Про це повідомляє The Mirror.

Згідно з рішенням окружного суду Брісбена, винесеним цього місяця, Бемптон вніс депозит за будинок з чотирма спальнями незабаром після виграшу в лотерею.

Він сплатив перший внесок у розмірі $50 000, а потім доплатив решту $505,03, щоб повністю викупити будинок у співвласність зі своїм сином.

У наступні місяці переможець також переказав суму в розмірі $300 000 своїй доньці, Сюзанні Елейн Вурлідс. Але їхні стосунки стали гіршими після того, як чоловік, якому зараз 92 роки, попросив повернути гроші назад. Вільям Джон Бемптон почав стверджувати, що його примусили віддати гроші доньці, і він відчував, що не мав “іншого вибору”.

Це стало причиною величезного розриву в сім’ї, і Бемптон почав віддалятися від своїх дітей.

Між чоловіком і дітьми розгорівся величезний судовий спір, в результаті якого суддя виніс рішення на користь доньки.

“Хоча пан Бемптон був похилого віку і мав певні захворювання, медичні дані свідчили про те, що він мав повну дієздатність, добре розумів і був здатний керувати своїми фінансовими справами”, – постановила суддя Сюзанна Шерідан минулого місяця.

Раніше повідомлялося, що володарка призу Euromillion у розмірі 148 мільйонів фунтів стерлінгів стверджує, що він зруйнував її життя, розірвав стосунки і налаштував проти неї сім’ю.

Чоловік виграв £600 тис у лотерею, але про приз дізнався під час хвороби

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp