Apple уперше обійшла Samsung на ринку смартфонів

Apple уперше обійшла Samsung на ринку смартфонів

Фото: Getty Images

Компанія Apple вперше обігнала Samsung на ринку смартфонів

Загалом світові поставки смартфонів зменшилися на 3,2%, досягнувши 1,17 мільярда одиниць у 2023 році.

Компанія Apple вперше обійшла Samsung на світовому ринку смартфонів за підсумками 2023 року і стала його лідером. Про це йдеться у звіті Міжнародної корпорації даних (IDC).

“У другій половині 2023 року ми спостерігали значне зростання з боку бюджетних гравців на базі Android, таких як Transition і Xiaomi, завдяки швидкому зростанню на ринках, що розвиваються. Але найбільшим переможцем, безумовно, є Apple”, – сказала директор з досліджень у команді Worldwide Tracker компанії IDC Набіла Попал.

За її словами Apple не тільки є єдиним гравцем у трійці лідерів, який демонструє щорічне позитивне зростання, а й вперше за всю історію посяде перше місце в рейтингу.

“І це попри посилення регуляторних викликів та відновлення конкуренції з боку Huawei на найбільшому ринку Китаю. Тривалий успіх і стійкість Apple значною мірою зумовлені зростаючим попитом на преміум-пристрої, які зараз складають понад 20% ринку, що підживлюється агресивними пропозиціями trade-in і безвідсотковими планами фінансування”, – заявила Попал.

Раніше Samsung поступалася лідерством 2010 року, коли третина ринку належала Nokia.

За даними IDC, світові поставки смартфонів зменшилися на 3,2%, досягнувши 1,17 мільярда одиниць у 2023 році.

Нагадаємо, вихідці з Apple показали гаджет, який зможе “замінити” смартфон.

Apple має намір впровадити ШІ у всі свої гаджети

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp