Мільйонер пішов збирати копійки з-під ігрових автоматів

Мільйонер пішов збирати копійки з-під ігрових автоматів

Фото: Скріншот

Ті Джей

Він божнює дорогі речі, швидкісні автівки, мандрівки, п’ятизіркові готелі та часто літає у відпустку.

Мільйонер-забудовник Ті Джей з Саутгемптона у Великій Британії на кілька днів помінявся місцями з двома збіднілими сестрами. Це сталося в рамках реаліті-шоу Багаті канікули, бідні канікули.

Ті Джей сказав, що обожнює дорогі речі, швидкісні автівки, мандрівки, п’ятизіркові готелі та часто літає у відпустку, щоб поплавати на приватній яхті.

Тому для нього було справжнім шоком, коли довелося жити на мінімальний бюджет сестер Донни та Клер – 100 фунтів стерлінгів на весь тиждень.

“Мільйонер-холостяк брав участь в шоу разом зі своїм братом Оре та його 10-річною донькою Саванною. Під час мандрівки родичам довелося знайти хоч якісь “безплатні розваги”. Тож вони знайшли найближчі ігрові автомати й жартома вдавали, що веселяться. У якийсь момент засмучений безгрошів’ям Ті Джей опустився на підлогу й сказав: “Давай перевіримо, чи немає монет під автоматами””, – йдеться в описі.

Донна та Клер насолоджувалися життям у сонячній Італії.

Нагадаємо, у Великобританії подружжя виграло в лотерею 35 мільйонів фунтів стерлінгів, але не змогло забрати джекпот через помилку в онлайн-акаунті.

Британець виграв в лотерею £4,5 млн та втілив свою мрію

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp