Південна Корея анонсувала створення найбільшого центру з виробництва чипів

Південна Корея анонсувала створення найбільшого центру з виробництва чипів

Фото: Getty Images

В амбітний проєкт інвестують 471 млрд доларів

Центр стане найбільшим у світі та до 2030 року буде здатний виробляти 7,7 млн чипів щомісяця. У цей проєкт інвестують 471 млрд доларів.

У Південній Кореї створять найбільший у світі центр з виробництва чипів. Низка провідних компаній, таких як Samsung Electronics Co. та SK Hynix Inc.планують витратити на проєкт 471 млрд доларів. Про це у понеділок, 15 січня, повідомило Bloomberg.

Уряд країни представив план, який передбачає такий обсяг інвестицій з приватного сектору у період до 2047 року. Ці кошти спрямують на будівництво 13 заводів з виробництва чипів і трьох дослідницьких центрів – на додачу до 21 підприємства, що вже існує.

Очікується, що площа комплексу охоплюватиме територію від міста Пхьонтек до Йоніна. Він стане найбільшим у світі та до 2030 року буде здатний виробляти 7,7 млн чипів щомісяця.

Уряд Кореї, який тісно співпрацює з приватними компаніями, посилює підтримку вітчизняного сектору виробництва чипів, на який припадає близько 16% загального обсягу експорту.

Тоді як Японія і Тайвань інвестують у власні галузі виробництва чипів, корейський уряд зобов’язується надати значні податкові пільги вітчизняним компаніям, що виробляють чипи.

Раніше повідомлялося, що Китай створить фонд у $40 млрд для виробництва мікрочипів.

ЄС планує вкласти у виробництво чипів на своїй території понад €100 млрд

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp