ДТЕК додатково законтрактувала 80 тисяч тонн вугілля

ДТЕК додатково законтрактувала 80 тисяч тонн вугілля

Фото: ДТЕК

Імпортне вугілля – додаткова “подушка безпеки” для теплової генерації на зиму

Це дозволить тепловій генерації та енергосистемі країни надійніше пройти зиму та піки споживання електроенергії.

Компанія ДТЕК Енерго домовилася про імпорт додаткових 80 тисяч тонн енергетичного вугілля з Польщі. Про це повідомила її пресслужба у понеділок, 15 січня.

Загальний обсяг законтрактованого компанією палива зріс до 357 тисяч тонн. В Україну вже доставлено майже 182 тисяч тонн вугілля. Поставки тривають.

В компанії зазначили, що це дозволить тепловій генерації та енергосистемі країни надійніше проходити зиму та піки споживання електроенергії.

“Імпортне паливо – це додаткова “подушка безпеки” для теплової генерації на зиму. Пріоритетом для нас, як і завжди, залишається видобуток на українських шахтах. За попередніми даними наші інвестиції в українські шахти за минулий рік склали близько 7 млрд гривень”, – сказав гендиректор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.

За його словами, компанія ввела в роботу 26 нових вугільних лав, виконала річний план з видобутку вугілля і забезпечила необхідним паливом свої ТЕС.

Нагадаємо, у 2023 році ДТЕК Енерго витратила близько 11 млрд гривень на ремонтну кампанію на теплоелектростанціях та видобуток вугілля на шахтах. Це майже вдвічі більше за показник у 2022 році.

Також повідомлялося, що у грудні енергетики ДТЕК підключили 463 тис. споживачів після російських обстрілів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp