ДТЕК подвоїла витрати на ремонти ТЕС і видобуток вугілля

ДТЕК подвоїла витрати на ремонти ТЕС і видобуток вугілля

Фото: ДТЕК

ДТЕК відновила дев’ять енергоблоків після масованих обстрілів

Вдалося виконати план з видобутку вугілля і забезпечити ТЕС достатніми для роботи обсягами палива.

За підсумками 2023 року компанія ДТЕК Енерго витратила близько 11 млрд гривень на ремонтну кампанію на теплоелектростанціях та видобуток вугілля на шахтах. Це майже вдвічі більше за показник у 2022 році, повідомив енергохолдинг у п’ятницю, 12 січня.

Вказано, що вдалося відновити значну частину пошкоджених від російських обстрілів потужностей теплогенерації, реалізувати щорічну планову ремонту кампанію на ТЕС, а також підтримати видобуток необхідних для їх надійної роботи обсягів вугілля.

За даними компанії, у минулому році було відновлено після масованих обстрілів дев’ять енергоблоків, а в межах щорічної планової ремонтної кампанії полагоджено 24 блоки. Сформувано запас критичного обладнання на випадок нових обстрілів. Загалом вдалося згенерувати майже 15,2 млрд кВт⋅год eлектроенергії.

Також минулого року шахтарі ввели в роботу 26 нових вугільних лав, зазначили у ДТЕК. Це дозволило виконати план з видобутку вугілля і забезпечити ТЕС достатніми для роботи обсягами палива.

“ДТЕК Енерго також сформувала на зиму додаткову “подушку безпеки” з імпортного палива. На кінець року було доставлено з Польщі більшу половину із законтрактованих на увесь опалювальний сезон обсягів вугілля: 154 тис. тонн. Поставки продовжуються”, – додали у компанії.

Раніше стало відомо, що у 2023 році для підтримки вуглевидобування ДТЕК виготовив 15 комбайнів і 1,1 млн запчастин.

Також повідомлялося, що у грудні енергетики ДТЕК підключили 463 тис. споживачів після російських обстрілів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp