Активи Златобанку виставляють на продаж

Активи Златобанку виставляють на продаж

Фото: Національна асоціація адвокатів України

Фонд гарантування оголосив аукціон з продажу активів Златобанку

Початкова ціна лоту – 1,59 млрд грн. Активи виставляються на продаж за голландським аукціоном.

На 22 січня 2024 року у системі Прозорро.Продажі запланований аукціон з продажу пулу активів АТ Златобанк. Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

Одним лотом на торги виставлено права вимоги та майнові права за кредитними договорами, укладеними з суб’єктами господарювання і фізичними особами, дебіторська заборгованість та частка корпоративних прав у статутному капіталі ТОВ Торгово-логістичний комплекс Арктика в розмірі 21,05%.

Початкова ціна лоту – 1,59 млрд грн. Активи виставляються на продаж за голландським аукціоном.

Частина виставлених на продаж активів знаходиться в заставі Нацбанку України. Деякі контрагенти, а отже і включені до складу лоту активи, пов’язані між собою та з акціонерами Златобанку.

Зазначається, що загальна заборгованість за виставленими на продаж активами перевищує 16 млрд грн. У забезпечення за кредитами оформлено об’єкти житлової, комерційної нерухомості та земельні ділянки, зокрема квартира, загальною площею 47,9 кв. м в м. Києві, нежитлові приміщення загальною площею 152 кв. м у Харкові, нежитлові будівлі площею понад 15,5 тис. кв. м в Дніпропетровській області та дві земельні ділянки загальною площею 5,96 га в Київській області.

У заставі банку також повітряні судна, майнові права на частку в статутному капіталі юридичних осіб, зокрема одного з позичальників та фінансова порука.

Активи до цього вже неодноразово виставлялися на індивідуальні торги, а також торгувалися в складі пулу, але не знайшли своїх покупців. 

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж активи дев’яти банків, які ліквідуються – ПАТ Златобанк, АТ Мегабанк, АТ МР Банк, ПУАТ Фідобанк, АТ Банк СІЧ, АТ АКБ Аркада, ПАТ Промінвестбанк, АТ КБ Земельний капітал, АТ Місто Банк.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp