У Києві з 18-ї спроби продали ресторан Щекавиця

У Києві з 18-ї спроби продали ресторан Щекавиця

Фото: Ресторан Щекавица/Facebook

Фонд гарантування з 18-ї спроби продав ресторан Щекавиця

Будівлю колись культового ресторану Щекавиця, що розташовується на київському Подолі, продано.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб із 18-ої спроби продав столичний ресторан Щекавиця за 16 млн гривень. Про це повідомила пресслужба Фонду в четвер, 11 січня.
 

“Будівлю колись культового ресторану Щекавиця, що розташовується на київському Подолі, продано. На сьогодні покупець, переможець останнього аукціону, перерахував усю суму – понад 16 млн гривень – за лот”, – йдеться в повідомленні.

 

Відповідний договір купівлі-продажу укладено. Отримані кошти будуть спрямовані на задоволення вимог кредиторів АТ Банк Січ, що ліквідується Фондом гарантування вкладів.

 

Зазначається, що аукціон відбувся 27 грудня 2023 року, він став 18-ою спробою реалізувати актив. Попередні торги також завершилися успішно, проте тоді переможець не розрахувався за лот. Результати продажу були скасовані, а аукціон визнано таким, що не відбувся.

 

Ціна продажу за підсумками останнього аукціону майже на 500 тисяч гривень перевищила попередню переможну ставку. В торгах взяли участь двоє учасників.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp