Британець виграв в лотерею £4,5 млн та втілив свою мрію

Британець виграв в лотерею £4,5 млн та втілив свою мрію

Фото: MDM

Чоловік, який виграв 4,5 млн фунтів стерлінгів, став королем доріг після того, як придбав велосипед своєї мрії.

Чоловік, який виграв у лотерею 4,5 мільйона фунтів стерлінгів, відмовився від фургона з бургерами, щоб подорожувати світом – на велосипеді.

Переможець національної лотереї виграв 4,5 мільйона фунтів стерлінгів і здійснив свою мрію – купив велосипед своєї мрії та почав подорожувати світом. Про це повідомляє The Mirror.

До того, як він виграв джекпот у вересні 2008 року, Гері Генрі разом зі своєю колишньою дружиною Енн керував фургоном з бургерами. Але після того, як він дізнався про джекпот, він почав подорожувати світом на придбаному електричному велосипеді Rolls Royce S-Works SL Creo вартістю 8500 фунтів стерлінгів. Він також витратив 550 000 фунтів стерлінгів на розкішну нерухомість і пожертвував 23 000 фунтів стерлінгів на футбольне поле, присвячене його покійній матері Гледіс, у будинку його дитинства в Саут-Черч, графство Дарем.

“Мені завжди подобалося їздити на велосипеді, відкривати нові маршрути та дихати свіжим повітрям, і деякий час я мав S-Works. Я пообіцяв собі, що куплю собі цей велосипед як маленьке свято. Він має більше, ніж виправдав свою репутацію. У нього є все, електричні коробки передач, і ви можете проїхати щонайменше 80 з лишком миль на повному заряді. Він допомагає вам на великих пагорбах. Немає кращого відчуття, ніж прокинутися та вирушити в дорогу”, – сказав чоловік.

Гері з міста Бішоп Окленд, графство Дарем, сподівається дослідити нові маршрути і намотати більше кілометрів у 2024 році.

Що стосується самого виграшу, то за словами переможця його передбачила ворожка, яку він пригостив чаєм та сендвічем.

Тоді вона сказала, що чоловік стоятиме в черзі за несподіваним виграшем в лотерею і отримає чек з “чотирма і кількома нулями”, чоловік розсміявся, але все ж таки купив лотерейний квиток, і, як виявилося, не помилився, бо забрав додому 4 493 783 фунтів стерлінгів.

Раніше повідомлялося, що у Великобританії подружжя виграло в лотерею 35 мільйонів фунтів стерлінгів, але не змогло забрати джекпот через помилку в онлайн-акаунті.

Американка отримала подарунок від чоловіка та зірвала джекпот

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp