У Великій Британії пара виграла £35 млн, але не забрала джекпот

У Великій Британії пара виграла £35 млн, але не забрала джекпот

Фото: SWNS

Пара думала, що виграла приз у розмірі 35 410 034 фунтів стерлінгів

Подружня пара заявила, що виграла джекпот у 35 мільйонів фунтів стерлінгів, але залишилася ні з чим через онлайн помилку.

У Великобританії подружжя виграло в лотерею 35 мільйонів фунтів стерлінгів, але не змогло забрати джекпот через помилку в онлайн-акаунті. Про це повідомляє The Sun.

Зокрема, Едвіна і Девід Найлан думали, що виграли приз у розмірі 35 410 034 фунтів стерлінгів, але не зрозуміли, що сталася помилка, поки не зателефонували в штаб-квартиру лотереї, щоб забрати свій приз.

Подружжя каже, що вгадало всі шість виграшних лотерейних номерів, але через помилку в додатку Lottomobile вони не змогли купити квиток онлайн.

Їхній лотерейний рахунок в Інтернеті показував, що їм не вистачало грошей, щоб купити квиток вартістю 2 фунти стерлінгів, поки вони не поповнили його. Але коли вони зателефонували, щоб забрати свій джекпот, їм відповіли, що запис про транзакцію відсутній.

Однак їхній мобільний додаток показав, що вони купили квиток на тираж 23 грудня.

“Ми грали роками, і вже деякий час мали свій онлайн-акаунт, тож не можна сказати, що ми не знали, що робимо. Ми вирішили продовжувати справу і не надто не засмучуватись”, – розповіла жінка.

Раніше повідомлялося, що жінці вдалося витягнути виграшний лотерейний квиток на 175 000 доларів США під час різдвяної вечірки на роботі.

Американка виграла в лотерею майже мільйон доларів

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp