Російських виробників дронів внесли до санкційного списку

Російських виробників дронів внесли до санкційного списку

Фото: БЕБ

Компанії здійснювали поставки комплектувальних для виробництва дронів-камікадзе Ланцет

За матеріалами БЕБ до санкційного списку внесли 10 російських суб’єктів, причетних до виробництва дронів.

Спеціальні санкції застосовано щодо п’яти юридичних і п’яти фізичних осіб, причетних до виготовлення російських дронів, серед них – Концерн Калашнікова. Про це повідомила пресслужба Бюро економічної безпеки України у вівторок, 9 січня.

 

“За ініціативою детективів БЕБ згідно з указом президента України застосовано персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи щодо п’яти юридичних та п’яти фізичних осіб, причетних до виготовлення російських дронів”, – йдеться в повідомленні.

 

Аналітики БЕБ встановили компанії, які в обхід санкцій, здійснювали поставки комплектувальних для виробництва дронів-камікадзе Ланцет. Зокрема, йдеться про Концерн Калашнікова і пов’язані з ним компанії та особи.

 

БЕБ за законом Про санкції не належить до органів, які можуть застосовувати, скасовувати та вносити зміни до санкцій, але згідно з постановою уряду, є суб’єктом забезпечення реалізації санкційної політики.

Наразі триває робота над включенням БЕБ до переліку центральних органів виконавчої влади, які є суб’єктом застосування, скасування та внесення змін до санкцій.

Нагадаємо, упродовж 2023 року кількість російських фігурантів західних списків санкцій збільшилася більше, ніж удвічі.

Наразі в цілому санкції ЄС проти Росії охоплюють майже 1950 фізичних та юридичних осіб, чиї активи є замороженими, а їх власники – позбавленими можливості надавати послуги на території Євросоюзу.

ЄС ввів санкції проти алмазного гіганта Росії 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp