ДТЕК у 2023 році виготовила 15 вугільних комбайнів

ДТЕК у 2023 році виготовила 15 вугільних комбайнів

Фото: ДТЕК

Завдяки новому обладнанню вдалося підтримувати необхідні запаси палива на ТЕС

Компанія виготовляє гірничо-шахтне обладнання для підтримки власних шахт, які видобувають вугілля для теплової енергогенерації.

Машинобудівні підприємства ДТЕК Енерго за минулий рік виготовили 750 одиниць гірничо-шахтного обладнання, серед яких 15 прохідницьких та очисних комбайнів. Про це повідомила пресслужба компанії у вівторок, 9 січня.

Також для підтримки роботи власних шахт компанія виготовила близько 1,1 млн запчастин та комплектуючих.

“Завдяки цьому обладнанню шахтарям вдалося підтримувати необхідні запаси палива для надійної роботи теплової генерації та української енергосистеми”, – говориться в повідомленні.

Оцінюючи результати року, генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв заявив, що для українських машинобудівників минулий рік був не менш відповідальний, ніж 2022 рік. 

“Для українських машинобудівників минулий рік був не менш відповідальний, ніж безпрецедентний 2022. Тоді доводилося забезпечувати потреби шахтарів в умовах релокації виробничих потужностей із зон бойових дій в безпечніші регіони. Минулого ж року вони зробили все, щоб наші вугледобувні підприємства видобули стільки, скільки планували. Бо ціль в усіх одна – щоб українці були зі світлом і теплом попри будь-які темні наміри ворога”, – сказав він.

Раніше повідомлялося, що ТЕС ДТЕК в 2023 році виробили 15 млрд кВтгод електроенергії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp