Жінка виграла $175 тисяч у лотерею під час корпоративної вечірки

Жінка виграла $175 тисяч у лотерею під час корпоративної вечірки

Фото: Kentucky Lottery

Жінка з Кентуккі виграла $175 000 за допомогою лотереї

Переможниці вдалося витягнути виграшний лотерейний квиток на 175 000 доларів США під час корпоративної вечірки на роботі.

Жінці вдалося витягнути виграшний лотерейний квиток на 175 000 доларів США під час різдвяної вечірки на роботі. Про це повідомляє Unilad.

Зокрема, на корпоративній вечірці співробітники вирішили пограти в “Таємного Санту”, коли люди дарують один одному подарунки, але замість того, щоб купувати щось для людини, чиє ім’я випадає, у компанії вирішили зробити гру, де кожен може вибрати собі подарунок.

Офіс-менеджер Лорі Джейнс зі штату Кентуккі, США, вирішила взяти лотерейний квиток TJ Maxx, який коштував 25 доларів. В результаті вона виграла головний приз у розмірі $175 000.

“Всі божеволіли. Люди діставали свої калькулятори і перевіряли ще раз. Дехто навіть відсканував квиток у додатку лотереї, щоб переконатися”, – згадує вона в інтерв’ю для “Кентуккі Лотерея”.

Після виграшу Джейнс розповіла про свої плани виплатити студентські кредити доньки та кредит на машину.

Раніше повідомлялося, що жінка зі штату Мічиган купила лотерейний квиток і виграла джекпот у розмірі $925 434.

У США чоловік виграв джекпот у розмірі 1,6 млрд доларів

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp