Маск вживає наркотики на закритих вечірках – ЗМІ

Маск вживає наркотики на закритих вечірках - ЗМІ

Фото: Кадр із відео

Оточення мільярдера вважає, що це може зашкодити його бізнесу і поставити під загрозу мільярдні державні контракти SpaceX.

Найбагатша людина світу, американський бізнесмен Ілон Маск відвідує закриті вечірки, під час яких вживає наркотичні засоби. Мільярдер вживав ЛСД, кокаїн, екстазі та психоделічні гриби на приватних вечірках по всьому світу. Він також публічно вживав марихуану та вихвалявся рецептом на психоделічний кетамін, повідомляє The Wall Street Journal.

Близьке оточення мільярдепа стерджує, що Маск продовжує вживати наркотики, особливо кетамін. Це може зашкодити його бізнесу, зокрема, поставити під загрозу мільярдні державні контракти SpaceX, активи інвесторів на суму близько 1 трильйона доларів, десятки тисяч робочих місць і значну частину космічної програми США.

Водночас адвокат Маска Алекс Спіро заявив, що бізнесмен “регулярно і систематично проходить тести на наркотики в SpaceX і ніколи їх не провалював”. В оточенні мільярдера вже давно звикли до його нестабільної поведінки.

Видання зазначає, що у 2023 році Ілон Маск вживав мікродози кетаміну для лікування депресії, а також приймав повні дози на вечірках.

Після публікації статті Маск написав у соцмережах, що кетамін є кращим способом боротьби з депресією порівняно з антидепресантами.

Нагадаємо, Ілон Маск заявив, що людям варто заселяти інші планети. Зокрема він вказав на Марс та Місяць.

Крім того, Маск грубо відгукнувся про компанії, які відмовились від розміщення реклами на цій платформі після антисемітського скандалу, в який він втрапив.

Ілон Маск покурив марихуану в прямому ефірі

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp