У Київстарі не підтверджують багатомісячний витік даних

У Київстарі не підтверджують багатомісячний витік даних

Фото: Getty Images

У Київстарі прокоментували заяву представника СБУ про викрадення даних

В компанії заявили, що розслідування кібератаки триває і жодна версія наразі не є остаточною.

В компанії Київстар не підтверджують інформацію про те, що хакери нібито мали багатомісячний доступ “всередині” компанії до особистих даних абонентів, та їх витік. Про це у четвер, 4 січня, повідомила речниця компанії Ірина Леліченко.

Про це вона розповіла після заяви начальника управління кібербезпеки СБУ Іллі Вітюка, за словами якого, росіяни перебували в системі щонайменше з травня 2023 року.

“Офіційне розслідування кібератаки на мережу Київстар”, яка сталась 12 грудня 2023 року, ще триває і розглядаються й озвучуються різні версії, однак до офіційного завершення розслідування жодна з них не може вважатись остаточною. Вся інформація щодо ходу розслідування кібератаки є на офіційному сайті СБУ, яка безпосередньо задіяна в цьому процесі”, – написала Леліченко.

Вона запевнила, що жодних фактів витоку персональних даних абонентів у ході розслідування не виявлено. Наразі мережа Київстару працює у звичному режимі і надає абонентам всі основні базові послуги.

“Київстар” вже застосував додаткові заходи для кіберзахисту, зокрема посилено управління доступом, впроваджено додаткові системи контролю серверів та робочих станцій”, – роповіла Леліченко, додавши, що компанія планує наступні кроки із посилення кібербезпеки.

Нагадаємо, 12 грудня найбільший оператор мобільного зв’язку в Україні Київстар зазнав кібератаки, наслідки якої тривали впродовж щонайменше 48 годин, впливаючи на мобільні послуги та послуги передачі даних компанії. Внаслідок кібератаки понад половина населення України залишилася без мобільного та інтернет-зв’язку. У Київстарі заявили, що витоку особистих даних клієнтів зафіксовано не було.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp