У Метінвесті заявили про створення системи соціалізації ветеранів

У Метінвесті заявили про створення системи соціалізації ветеранів

Фото: Метінвест

HR-директорка Метінвесту Тетяна Петрук

Система містить як підтримку здоров’я та психоемоційного стану ветеранів, так і роботу з керівниками та колективами, до яких будуть повертатися ветерани, повідомила HR-директорка групи.

Група Метінвест заявила про створення системи соціалізації ветеранів – “інклюзивної екосистеми інтеграції ветеранів до повноцінного життя і роботи”. Про це заявила директорка зі сталого розвитку і взаємодії з персоналом групи Тетяна Петрук, повідомляє офіційний сайт групи у четвер, 4 січня.

“Ми створюємо інклюзивну екосистему інтеграції ветеранів до повноцінного життя і роботи. Ці співробітники – наша ДНК із доведеним досвідом, кваліфікацією та вміннями, і без повернення наших мобілізованих працівників на їхні робочі місця підприємства групи багато втратять. Наші захисники та захисниці під час служби в лавах ЗСУ здобувають не тільки військовий досвід, але й розвивають такі важливі для бізнесу компетенції, як лідерство, вміння працювати в команді, орієнтація на результат, згуртованість та взаємопідтримка. Компетенції, за які в мирний час ми конкурували на ринку праці, звали “війною за таланти”. Сьогодні більшість захисників, які повертаються з фронту, володіють цими навичками та можуть використовувати їх у повсякденній роботі. Наразі у компанії приділяють увагу здоров’ю та психоемоційному стану ветеранів, забезпечують додатковий медичний огляд, а також вивчають можливості запровадити власні програми реабілітації “, – заявила вона. 

HR-директорка додала Метінвесту додала, що стратегія реінтеграції містить також роботу з керівниками та колективами, до яких будуть повертатися ветерани.

Крім того, за її словами, компанія забезпечує українців на сході, які повертаються з війни, можливістю отримати додаткову кваліфікацію та доєднатися до Метінвесту, оскільки у східних регіонах компанія відчуває набагато більший кадровий дефіцит, ніж в інших областях.

“Ми надаємо можливість працівникам, зокрема й ветеранам, пройти перенавчання за потрібними на підприємствах професіями за кошти підприємства, зокрема й у нашому університеті Метінвест Політехніка. Від початку повномасштабного вторгнення перенавчання за різними програмами пройшли 19 000 співробітників. А на підприємствах Метінвесту в Покровську, Запоріжжі, Кривому Розі та Камʼянському працевлаштовано близько 8200 людей”, – повідомила Петрук.

В пресслужбі Метінвесту додали, що наразі повернулися до роботи майже 400 робітників компанії, які були мобілізовані від початку війни.

Нагадаємо, раніше генеральний директор групи Юрій Риженков повідомляв, що від початку повномасштабної війни з Росією до лав Збройних сил України доєдналися майже 8 тисяч співробітників Метінвесту.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp