ЄС ввів санкції проти алмазного гіганта Росії

ЄС ввів санкції проти алмазного гіганта Росії

Фото: Подробиці

ЄС ввів санкції проти російського алмазодобувного гіганта Алроса

Рада Євросоюзу запровадила санкції проти російської алмазної компанії Алроса та її гендиректора.

Рада Європейського Союзу в середу, 3 січня, внесла у санкційний список російського алмазодобувного гіганта, компанію Алроса, на яку припадає понад 90% всього російського видобутку алмазів, та її генерального директора Павла Маріничева. Відповідне рішення опубліковане на сайті Ради ЄС.

 

“Нові списки стосуються ПАТ Алроса, який є найбільшою алмазодобувною компанією у світі, що належить російській державі та на яку припадає понад 90% всього російського видобутку алмазів”, – йдеться у повідомленні.

 

У Раді ЄС зазначають, що дана компанія є важливою частиною економічного сектору, що забезпечує значні доходи уряду Росії.

 

Заборона на російські алмази є частиною зусиль G7 з розробки міжнародно скоординованої заборони на імпорт алмазів, яка має на меті позбавити Росію цього важливого джерела доходів.
 

 

Наразі в цілому санкції ЄС проти Росії охоплюють майже 1950 фізичних та юридичних осіб, чиї активи є замороженими, а їх власники – позбавленими можливості надавати послуги на території Євросоюзу.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp