Чоловік виграв £3 млн у лотерею, але втратив через помилку

Чоловік виграв £3 млн у лотерею, але втратив через помилку

Фото: Скріншот

Чоловік не подав заявку, щоб забрати свій приз протягом 6 місяців.

Мартін та його дружина Кей придбали щасливий квиток, але зрозуміли, що виграли, лише через шість місяців після того, як були названі номери.

Чоловік втратив 3 мільйони фунтів стерлінгів у лотереї після придбання виграшного квитка. Про це повідомляє The Sun.

Відомо, що в 2001 році Мартін Тотту з Уотфорда і його дружина Кей придбали квиток, але про свій виграш подружжя дізналося лише через півроку, коли були названі номери та закінчився термін для отримання призу.

Записи в місцевому лотерейному офісі підтвердили, що подружжя купило виграшний квиток, але вони були змушені чекати 45 днів, щоб дізнатися, чи можуть вони претендувати на виграш.

Однак, оскільки пара не подала заявку на отримання призу у встановлений термін, вони не отримали жодної копійки.

Чоловік планував звільнитися з роботи менеджера із закупівель, переїхати в розкішний особняк і відправитися в навколосвітню подорож з джекпотом у розмірі 3 011 065 фунтів стерлінгів. Але йому не судилося здійснити свою мрію, вони днями відчайдушно досліджували схожі лотерейні історії в інтернеті, навіть подали позов до суду, але правила однакові для всіх.

Раніше повідомлялося, що Жителька Мічигану вирішила вперше спробувати зіграти в онлайн-лотерею і виграла джекпот у розмірі 150 тисяч доларів. 

У США чоловік виграв джекпот $4 млн, але отримав лише частку

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp