Кабмін перетворив Енергоатом на акціонерне товариство

Кабмін перетворив Енергоатом на акціонерне товариство

Фото: Енергоатом

Кабмін затвердив статут нового акціонерного товариства

100% акцій компанії належатимуть уряду. Вони не підлягатимуть приватизації, або іншому виду відчуження.

Уряд ухвалив рішення про перетворення ДП Енергоатом на акціонерне товариство. Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки на сайті Кабміну у середу, 30 грудня.

“Утворити акціонерне товариство Національна атомна енергогенеруюча компанія Енергоатом, 100% акцій якого належать державі, шляхом перетворення державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія Енергоатом”, – зазначено в рішенні.

Також Кабмін затвердив статут акціонерного товариства, положення про наглядову раду та положення про принципи формування наглядової ради. Призначено тимчасових виконувачів обовʼязків членів правління АТ Енергоатом.

Згідно з рішенням уряду, акціонерне товариство є правонаступником усіх майнових і немайнових прав та обов’язків ДП Енергоатом із дня державної реєстрації товариства. 100% акцій, які будуть належати уряду не підлягатимуть приватизації, або іншому виду відчуження.

Нагалаємо, на поточному тижні Енергоатом озвучив вартість реактора для нового енергоблоку на ХАЕС. Мова йде про реактору установку АР1000 американської компанії Westinghouse.

Енергоатом випробував газотурбінну мобільну електростанцію від USAID

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp