Інтеграція українського бізнесу в Європі

Інтеграція українського бізнесу в Європі

Фото: надане рекламодавцем

Юрій Воєвода, директор департаменту інвестиційного бізнесу Акціонерного банку «Південний», наголошує на неминучому процесі інтеграції України в ЄС через розвиток українського бізнесу в Європі.

Європа як стратегічний торговельний партнер

Наразі країни ЄС стали найбільшим торговим партнером України, що підтверджують дані фінансових аналітиків. За останній рік частка експорту до Європи зросла з 40% до 63%, демонструючи не лише ефективність українського бізнесу, а й його здатність адаптуватись до викликів, пов’язаних із російською агресією.

Фінансові аналітики зазначають, що український бізнес виявив себе як потужний та самостійний гравець, здатний працювати завзято, стабільно навіть за умов війни. Сьогодні ключовим завданням для підприємців України стає зміцнення зв’язків та активний розвиток на європейському ринку.

Економічний міст в дії: програма “Південний West bridge”

Для прискорення процесу інтеграції українського бізнесу в Європі банк “Південний”, спільно з латвійським Regionala Investiciju Banka (RIB), реалізує програму “Південний West bridge”. Ця ініціатива сприяє активному будівництву міцних економічних взаємозв’язків між Україною та Європою.

Протягом останнього року завдяки програмі банк Південний, власники якого — Марк Беккер та Юрій Родін, успішно фінансував низку значущих проектів, включаючи придбання українським виробником “Біосфери” промислового комплексу в Румунії. Також сюди відносять надання кредитної лінії для європейського підрозділу ДТЕК з метою торгівлі енергоресурсами та купівлю нового парома для міжнародної судноплавної групи Ukrferry.

Ці успіхи свідчать про важливу роль програми у стимулюванні взаємовигідної співпраці між українським та європейським ринками.

Процес втілення ініціативи у життя

В рамках програми West bridge банк “Південний” здійснює аналіз та оцінку бізнесу в Україні, включаючи поточні показники клієнта та стратегію його розвитку. Важливим етапом є первинна експертиза інвестиційних планів підприємця у Європі. Отримані дані інтегруються у єдиний периметр бізнесу, масштабуючи його.

Якщо нова концепція видається привабливою з фінансової точки зору, менеджер банку “Південний” структурує проект та передає його на аналіз та обробку команді фахівців RIB. Вони детально вивчають надані документи, розглядаючи їх як складові кредитного проекту.

Цей процес включає юридичний аналіз, оцінку забезпечення, проведення комплаєнс-процедур щодо всіх сторін і учасників. На заключному етапі з урахуванням вимог ЄС команда приймає остаточне рішення про надання фінансування. Весь процес відповідає нормативам та стандартам, забезпечуючи високий рівень впевненості у прийнятих рішеннях.

Програма кредитування West Bridge: переваги та можливості

Банк “Південний” завдяки унікальній програмі West Bridge надає українському бізнесу можливості залучати фінансування для розвитку проектів у країнах Східної Європи, таких як Польща, Литва, Латвія, Естонія та Словаччина.

Переваги програми включають:
● ліміт на компанію до 7 мільйонів €;
● максимальний термін кредитування до 15 років;
● ефективну ставку від 5% річних.

Ознайомитись з деталями програми пропонуємо на сайті банку “Південний”.

Історія банку “Південний”

“Південний” є одним із ключових учасників розвитку українського бізнесу в Європі. Заснований у 1993 році, прагне створити стійкий економічний міст між Україною та країнами Європейського Союзу. Його власники Марк Беккер та Юрій Родін — банк Південний пропонує унікальні продукти для представників середнього та великого бізнесу, допомагаючи їм не просто вижити в умовах війни, а й масштабувати свою діяльність, освоїти нові ринки та досягти успіхів і в Україні, і в країнах ЄС. Це дуже важливо як безпосередньо для підприємців, так і для економіки України.