Латвія закрила доступ до всіх сайтів, пов’язаних з Яндексом

Латвія закрила доступ до всіх сайтів, пов язаних з Яндексом

У майбутньому буде закрито доступ і до Yandex Music

Національна рада Латвії з електронних ЗМІ планує закрити всі сайти, що пов’язані з російською компанією, зокрема й Yandex Music.

Регулятор Латвії в четвер, 28 грудня, закрив доступ до всіх сайтів, пов’язаних із російським Яндексом. Про це заявив голова Національної ради Латвії з електронних ЗМІ Івар Аболіньш, повідомляє Delfi.

За його словами, у майбутньому буде закрито доступ і до Yandex Music, що надає безплатний доступ до подкастів та аналогічного контенту, створюваного в Росії підсанкційними особами.

Раніше рішенням Національної ради Латвії з електронних ЗМІ від 7 квітня минулого року було ухвалено, зокрема, обмежити доступ до сайту yandex.ru і його дзеркальних сайтів.  Яндекс подав апеляцію до Адміністративного районного суду, який розгляне заяву в письмовому порядку 29 лютого 2024 року.

Яндекс – російська транснаціональна компанія в галузі інформаційних технологій. Її головна юридична особа зареєстрована в Нідерландах і володіє однойменною системою пошуку в інтернеті, інтернет-порталом і веб-службами в декількох країнах.

Найпомітніше становище посідає на ринках Росії, Білорусі та Казахстану.

Як відомо, Латвія в понеділок, 16 жовтня, закрила два пункти пропуску на кордоні з Росією – Вієнтулі та Педедзе. 

За співпрацю з ВПК Росії у Латвії затримано трьох людей

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp