ДТЕК у 2023 році виготовила 14 вугільних комбайнів

ДТЕК у 2023 році виготовила 14 вугільних комбайнів

Фото: facebook.com/DTEKEnergo

ДТЕК Енерго виготовила та відремонтувала 716 одиниць гірничо-шахтного обладнання

У січні-листопаді поточного року машинобудівні підприємства також забезпечили шахтарів майже 990 тисячами запчастин та комплектуючих, повідомили в компанії Ахметова.

Компанія ДТЕК за 11 місяців 2023 року виготовила1 4 прохідницьких та очисних комбайнів. Про це повідомила її пресслужба у четвер, 28 грудня.

“Для підтримання надійної роботи українських шахт за 11 місяців цього року машинобудівники ДТЕК Енерго виготовили та відремонтували 716 одиниць гірничо-шахтного обладнання, в тому числі – 14 нових прохідницьких та очисних комбайнів. У січні-листопаді поточного року машинобудівні підприємства також забезпечили шахтарів майже 990 тисячами запчастин та комплектуючих. Завдяки цьому шахтарі продовжують видобувати вугілля на максимумі та підтримувати необхідні запаси палива для надійної роботи теплової генерації і енергосистеми України”, – говориться в повідомленні. 

Раніше компанія повідомляла, що відновила і ввела в енергосистему ще один енергоблок після масованих обстрілів минулої зими. В рамках щорічної планової ремонтної кампанії ДТЕК Енерго реалізував 24 ремонти енергоблоків на ТЕС.

Нагадаємо, раніше в цьому місяці ДТЕК повідомила про закінчення капітального ремонту та введення в енергосистему енергоблока однієї з ТЕС, що серйозно постраждала внаслідок масованих атак рашистів минулої зими. В компанії уточнили, що загалом в рамках щорічної планової ремонтної кампанії відремонтовано 24 енергоблока на ТЕС.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp