В Метінвесті відзвітували про соціальні і мілітарні витрати

В Метінвесті відзвітували про соціальні і мілітарні витрати

Фото: Метінвест

В Метінвесті розповіли, скільки тратять на допомогу Україні

З початку вторгнення рашистів група розпочала випуск продукції для фронту, закупку обладнання для сил оборони та виділяла кошти на підтримку цивільного населення. Загалом на 4,8 млрд грн.

Металургійна група Метінвест з початку повномасштабного російського вторгнення спрямувала на допомогу громадянам та силам оборони 4,8 млрд грн. Така цифра міститься у звіті про соціальні і мілітарні витрати, опублікованому на офіційному сайті групи.

Згідно звіту, 2,5 млрд грн з цієї суми було спрямовано силам оборони в межах мілітарної ініціативи Ріната Ахметова Сталевий фронт.

“З початку вторгнення група розпочала випуск продукції для фронту. Зокрема, налагодила технологію виробництва спецсталі для бронепластин бронежилетів. Виготовлено чи закуплено 150 тисяч бронежилетів, 25 тисяч шоломів і касок. Бронею від Метінвесту також оснастили 200 фронтових автомобілів. А бійців на фронті захищають понад 330 спеціальних мобільних підземних укриттів. Це власна розробка компанії, що може слугувати й польовим житлом”, – говориться у звіті. 

Також Метінвест за цей період виготовив і передав ЗСУ близько 250 одиниць макетів військової техніки (в тому числі установок HIMARS) та 32 “ловця ланцетів” – інженерних виробів зі сталевого каркаса й сітки-рабиці.

Закупки для ЗСУ за цей період включають 1500 розвідувальних дронів, 2000 одиниць високоточної військової оптики, 450 систем резервного живлення, 875 одиниць комунікаційного обладнання, понад 520 автівок різного призначення та 1,2 млн літрів пального для їхнього заправлення, 10 високошвидкісних катерів, 100 швидких та еваків, 32,5 тис аптечок і турнікетів, вказали у компанії.

“Загальна сума допомоги гуманітарного напрямку проєкту Рятуємо життя склали 430 млн грн, а загальна соціальна допомога – понад 2,3 млрд грн”, – говориться у звіті.

Нагадаємо, минулого тижня повідомлялося, що група Метінвест мобілізувала додаткові ресурси на будівництво військових фортифікаційних споруд першої та другої лінії оборони на ключових напрямках театру бойових дій у Донецькій області.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp