У США чоловік зірвав джекпот у $100 тисяч

У США чоловік зірвав джекпот у $100 тисяч

Фото: Michigan Lottery

Бенам виграв приз у лотереї 500X Money Maker Second Chance

Американець виграв лотерейний приз у розмірі $100 тисяч всього за кілька днів до свого дня народження.

Чоловік з Мічигану виграв приз у розмірі 100 000 доларів у лотереї 500X Money Maker Second Chance. Про це повідомляє UPI.

Зокрема, 45-річний Сафа Бехнам зізнався, що грає в лотерею вже багато років, але жодного разу не вдавалося зірвати головний джекпот, але цього разу доля потішила його напередодні дня народження.

“Я багато грав у гру 500X Money Maker, сподіваючись виграти головний джекпот у 6 мільйонів доларів, а потім шукав другий шанс для тих, хто не виграє”, – сказав він.

Переможець додав, що через деякий час він побачив електронного листа від лотереї, в якому повідомлялося, що він виграв приз, але спочатку він подумав, що це афера, тому вирішив зателефонувати в офіс лотереї, щоб повідомити про шахрайський електронний лист. Однак йому сказали, що він дійсно виграв.

Гравець зазначив, що його виграш випав у дуже вдалий час.

“У мене через кілька днів день народження, тож виграш – це чудовий подарунок до дня народження”, – сказав він.

За словами щасливчика, виграні кошти він витратить на відпустку з родиною до Мексики.

Раніше повідомлялося, що американка використала цифри з заявки на ремонт автомобіля і виграла джекпот у 50 тисяч доларів.

У Британії чоловік витратив виграний у лотерею $1 млн на подарунок батьку

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp