Зміна лідера на ринку криптовалютних карт: Trustee Plus займає лідируючі позиції

Зміна лідера на ринку криптовалютних карт: Trustee Plus займає лідируючі позиції

Фото: надане рекламодавцем

20 грудня 2023 року Binance, одна з найбільших криптовалютних бірж у світі, оголосила про припинення діяльності своєї криптовалютної картки Binance Card на території Європи та України.

Це рішення вплинуло на багатьох користувачів, які звикли використовувати Binance Card для оплати товарів та послуг криптовалютою.

У зв’язку з цим виникає закономірне питання: якою альтернативою можна замінити Binance Card? У цій статті ми розглянемо один із варіантів – криптогаманець Trustee Plus, який пропонує подібні можливості, а також ряд додаткових переваг. Наприклад дозволяє людині, яка до цього жодного разу не стикалась зі світом крипти купити litecoin, або будь-яку іншу криптовалюту.

Які криптокарти можна використовувати замість Binance Card?

Команда криптопроєкту MNBC провела власне дослідження ринку криптокарт для українців і виявила, що після припинення діяльності Binance Card на території України, лише один сервіс пропонує умови та функції, порівнянні з цією карткою – це Trustee Plus.

Trustee Plus – це українська платформа цифрових фінансів, яка робить криптовалюти доступними для всіх. Платформа пропонує широкий спектр послуг, включаючи: зберігання криптовалюти, обмін криптовалюти, переказ криптовалюти, а також оплату товарів та послуг завдяки криптокартці.

Trustee Plus має ряд переваг, які роблять його привабливим варіантом для українців, які шукають альтернативу Binance Card:

● Trustee Plus не стягує комісій за зберігання, обмін та переказ криптовалюти.
● Команда надає цілодобову технічну підтримку для користувачів.
● Trustee Plus був розроблений українськими фахівцями, що гарантує його відповідність українським законодавчим нормам.
● Гаманець використовує багаторівневу систему захисту, яка забезпечує максимальний захист криптовалюти користувачів.
● Trustee Plus має функціонал, подібний до банківського застосунку, що робить його простим і зручним у використанні.

1

 

Trustee Plus швидко набирає популярність в Україні. У серпні 2023 року додаток системи очолив список найпопулярніших у розділі “Фінанси” українського App Store. Невдовзі після цього команда проєкту повідомила, що кількість активних користувачів тільки в Україні перевищила 140 тисяч осіб.

1

 

Як почати користуватися карткою Trustee Plus

Інтерфейс і функціонал додатка досить простий і зрозумілий, з користуванням і налаштуванням впорається навіть людина, яка вперше стикається з криптовалютами.

● Завантажте додаток Trustee Plus з AppStore або GooglePlay.
● Вкажіть свій номер телефону та натисніть «Зареєструватися». Вам надійде SMS-код для підтвердження.
● Виберіть країну, в якій ви проживаєте.
● Оберіть спосіб верифікації.
● Якщо ви вибрали верифікацію за допомогою Дія, вам потрібно підтвердити передачу даних. Якщо ви вибрали другий спосіб, виберіть один із двох документів на вибір та завантажте його фотографію.

1

 

Як випустити та налаштувати криптокарту:
● Виберіть розділ «Карта» в нижній частині екрана.
● Ознайомтеся з інформацією про випуск карти та підтвердьте своє ознайомлення з документами, які регулюють випуск карти.
● Натисніть кнопку «Отримати».
● Перегляньте інформацію про баланс і натисніть «Далі».
● У наступному вікні прив’яжіть криптовалюту, яка буде використовуватися, коли основної валюти (євро) не буде на балансі.
● Оплатіть випуск карти, натиснувши кнопку «Оплатити».

1

 

З іншими можливостями Trustee Plus, такими як переказ на інший гаманець або сервіс, ви можете ознайомитися на офіційному сайті в відповідному розділі.

Висновки

З припиненням діяльності Binance Card в Україні з’являється необхідність пошуку альтернативних рішень для використання криптовалюти. Trustee Plus є одним із таких варіантів, який пропонує широкий спектр можливостей, відсутність комісій та високий рівень безпеки.

Криптовалюта має потенціал стати важливою частиною фінансової системи майбутнього, і завдяки таким рішенням, як Trustee Plus, ви можете вже сьогодні почати користуватися її перевагами.

Додаткові поради:

● Перед використанням будь-якого криптогаманця або криптокартки обов’язково ознайомтеся з його умовами використання.
● Зберігайте ваші паролі та ключі доступу в безпечному місці.
● Не інвестуйте більше, ніж можете собі дозволити втратити.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися більше про Trustee Plus та його переваги як альтернативи Binance Card в Україні.

1