Найбільші банки світу за рік скоротили понад 60 000 робочих місць – FT

Найбільші банки світу за рік скоротили понад 60 000 робочих місць - FT

Фото: Економічна правда (ілюстративне фото)

Волл-стріт

Принаймні половина скорочень у 2023 році припала на інвестиційні банки з Волл-стріт у Нью-Йорку, пише Financial Times.

Найбільші у світі банки у 2023 році скоротили понад 60 000 робочих місць – рік став одним із найскладніших з часів глобальної фінансової кризи 15 років тому. Про це повідомляє Financial Times.

Повідомляється, що 20 найбільших банків світу скоротили щонайменше 61 905 робочих місць, а якщо додати скорочення робочих місць у менших за розмірами банках, то загальна кількість буде ще більшою.

Видання пише, що ці дані зіставні зі скороченням понад 140 000 робочих місць тими ж банками під час глобальної фінансової кризи 2007-2008 років.

За даними FT, принаймні половина скорочень у 2023 році припала на інвестиційні банки з Волл-стріт у Нью-Йорку, які ледве справляються зі швидкістю зростання процентних ставок у США та Європі, а найбільші скорочення відбулися у швейцарському UBS після поглинання ним свого колишнього конкурента Credit Suisse: після того було звільнено 13 000 осіб.

Зазначається, що шляхом скорочення посад інвестиційні банки хочуть зберегти свій прибуток.

Раніше повідомлялося, що Байден схвалив санкції проти банків за допомогу РФ. Указ американського лідера передбачає, що санкції можуть накладатись без попередження, оскільки існує ризик переховування активів.

Банки України оновили рекорд за прибутками

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp