У Британії чоловік витратив виграний у лотерею $1 млн на подарунок батьку

У Британії чоловік витратив виграний у лотерею $1 млн на подарунок батьку

Фото: SWNS

переможець Мал Дуґґан

Батько знав, що його син виграв лотерейний джекпот у розмірі 1 млн фунтів стерлінгів, ще до того, як він перевірив свій квиток.

У Великій Британії чоловік виграв джекпот у 1 мільйон фунтів стерлінгів. Своїм виграшем він зобов’язаний батькові. Про це повідомляє The Sun.

Зокрема, переможець на ім’я Мал Дуґґан розповів, що його батько був першою людиною, яка дізналася про його виграш.

Коли 2 грудня відбувся розіграш, він впізнав номери свого сина – 2, 4, 11, 23, 26 і 40 – коли вони з’явилися на екрані. Чоловік зателефонував родичу і запитав, чи грав він у лотерею.

“На той момент я ще не перевірив свої номери, і мій тато сказав: “Можливо, ти захочеш зайти в Інтернет і перевірити”. Я не міг повірити, коли ми це зробили. У мене просто відвисла щелепа, і я закричав: “Боже, ми мільйонери”, – розповів переможець.

Мал Дуґґан вважає, що своїм доленосним виграшем у лотерею він завдячує своєму батькові Тоні – і він витрачає гроші на нову машину, щоб подякувати йому. Також він хоче придбати будинок для себе та своєї дівчини.

Раніше повідомлялося, що мати, яка витратила всі свої заощадження на лікування раку доньки, виграла джекпот у розмірі 159 мільйонів фунтів стерлінгів (2 мільйони доларів).

В США працівник аеропорту виграв у лотерею $20 млн

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp