Новорічні свята на Донеччині: як вітають малечу прифронтового регіону

Уже традиційно Благодійний Фонд Бориса Колеснікова за підтримки хокейного клубу “Донбас” вітає дітлахів Донеччини з новорічними святами.

Два останні роки ці свята мають гіркий присмак, але дорослі всіляко намагаються зробити їх більш радісними та теплими.

“Війна стала суворою реальністю і нашим життєвим фоном. Проте діти, хоч і подорослішали на ціле життя, але, як і раніше, з нетерпінням чекають Новий рік, канікули та сюрпризи. Десять років поспіль мій Фонд вітає школярів Донбасу зі святами, дарує їм солодкі подарунки. Повномасштабне вторгнення не завадило нашим волонтерам передати солодощі до найвіддаленіших населених пунктів, що знаходяться на лінії розмежування. Ми прагнемо підтримати дітей і дитинство, хочемо, щоб малеча, яка залишається в регіоні, отримала наші солодкі набори та віру в диво. Саме її вона пронесе крізь усе життя”, — говорить Борис Колесніков, Президент благодійного Фонду.

Благодійники привітали з Новим роком 30 000 школярів, дітей-переселенців з прихистків, вихованців дитбудинків і інтернатів Донеччини. Крім того, Фонд передав солодощі дітлахам Тернопільщини, Львівщини і Рівненщини.

Натомість хлопці та дівчата влаштували для благодійників справжній флешмоб фотографій, відзнятих з подарунками Фонду. Пресслужба отримала декілька тисяч листів зі світлинами, зробленими батьками дітей вдома і вчителями в навчальних закладах, смішних селфі і колективних знімків. Кожен лист містив слова подяки від дорослих та малих, які зігріли серця тих, хто піклується про юне покоління та намагається подарувати свято всупереч війні.

“Ваша увага та турбота про дітей Донецької області, про їх емоційний стан — безцінні, особливо в умовах війни. Дякуємо за посмішки на обличчях наших дітей!”, — написала адміністрація Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17, батьки та учні закладу.

“Ми адресуємо подяку Фонду Бориса Колеснікова за солодкі подарунки, які отримали здобувачі освіти нашого закладу. Це приємно і дуже зворушливо. Такі моменти назавжди залишаються в пам’яті дітей, особливо в такий скрутний час”, — додають вчителі Олексієво-Дружківського НВК №14.

1

 

Нагадаємо, за 10 років існування акції щодо привітання дітей Донецької області з новорічними святами солодощі від благодійників отримали майже 600 000 маленьких мешканців регіону.