Tesla відкликала понад 120 тисяч авто зі США

Tesla відкликала понад 120 тисяч авто зі США

Фото: Unsplash

Американська автомобільна компанія Tesla відкликала понад 120 тисяч авто зі США

Це є другим значущим відкликанням електрокарів впродовж останніх кількох тижнів для американської компанії.

Американський виробник електромобілів Tesla відкликає назад понад 120 тисяч Model S і X в США через потенційну проблему, яка може призвести до того, що під час аварії незамкнені двері можуть відкритися. Про це у п’ятницю, 22 грудня, повідомляє Reuters, посилаючись на повідомлення Національного управління безпеки дорожнього руху США. 

Уточнюється, що Tesla відкликає 120 423 авто. 

“Вони не відповідають федеральним стандартам безпеки щодо захисту від ударів, зокрема, існує ризик розблокування дверей салону під час аварії”, – йдеться у повідомлені.

Зазначається, що Tesla вже випустила безкоштовне програмне оновлення для вирішення цього питання, а письмові повідомлення для власників планується розіслати в лютому.

В Україні росте попит на електромобілі. Лише за листопад 2023 року українці купили 4,3 тис. електроавтомобілів, що майже утричі більше, ніж рік тому. 

Електромобілі компанії Volkswagen Group, яка володіє брендами Volkswagen, Audi, Porsche, Bentley та іншими, можна буде заряджати на станціях Tesla. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp