КРАІЛ спростувала інформацію про наявність “російського сліду” у PIN-UP

КРАІЛ спростувала інформацію про наявність  російського сліду  у PIN-UP

Фото: PIN-UP

У PIN-UP не знайшли “російського сліду”

ЗМІ отримали офіційну відповідь на запрос до регулятора, який було відправлено після поширеної інформації про контроль над брендом з боку росіян.

Компанія Укр гейм технолоджі, яка володіє брендом PIN-UP, не має ознак контролю діяльності з боку росіян. Про це повідомляє агенція Українскі новини з посиланням на Комісіюз регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ).

Зокрема, агенція отримала офіційну відповідь на запрос до КРАІЛ, який було відправлено після інформації деяких ЗМІ про наявність “російського сліду” у ТОВ Укр гейм технолоджі. У Комісії повідомили, що компанія прошла перевірки правоохоронних органів, які не підтвердили контроль резидентами Російської Федерації за діяльністю товариства.

Раніше у судовому реєстрі з`явилася інформація щодо позову Укр гейм технолоджі до ЗМІ, що оприлюднило інформаію про “російський слід”. Суд підтвердив, що ліцензія PIN-UPбула видана без порушень законодавства, а інформацію щодо російських власників визнано недостовірною.

“У цьому році ми піддалися інформаційній атаці щодо власності компанії. Я точно знаю, що це була спланована дискредитація бренду та найбільшого платника податків у сфері гемблінгу в Україні. Перший суд зі ЗМІ ми виграли та рухаємось далі, відстоюючи свою репутацію”, – зазаначив власник компанії Укр гейм технолоджіІгор Зотько.

Раніше повідомлялося, що в минулому році PIN-UP заплатила майже половину від загального обсягу податків грального бізнесув Україні.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp