Українське телевізійне Різдво безкоштовно від GONET.TV

Українське телевізійне Різдво безкоштовно від GONET.TV

Фото: надане рекламодавцем

Різдво – час сімейного затишку, святкових зустрічей, подарунків, тепла та радості.

Нажаль, через російську агресію зустрітися у родинному колі або з найближчими друзями мільйони українців не можуть вже друге Різдво поспіль. Хтось лишився на батьківщині, хтось поїхав у засвіти, аби врятувати життя своїх дітей. Українці за кордоном пізнають різдвяні традиції нових для себе країн та знайомлять світ із рідними. На вулицях всього світу цими днями лунають українськи колядки, а наші господині дивують місцевих жителів незвичними для них димленим узваром та солодкою кутею.

Ще більше зануритись у рідну різдвяно-новорічну атмосферу за кордоном пропонує інтернет-провайдер онлайн телебачення GONET.TV. Відчуйте українське Різдво у його телевізійній версії. Українські телеканали цими днями пропонують найяскравіший різдвяний контент. Улюблені фільми, прем’єри кінострічок, гумористичні, кулінарні та розважальні шоу, святкові концерти, пізнавальні програми та мультфільми для дітей. Все це – рідною мовою та абсолютно безкоштовно.

Різдвяний подарунок українцям у Європі від GONET.TV – продовження акції на безкоштовний перегляд пакету «Україна» щонайменше до 15 лютого 2024 року. До вашої уваги 33 українські телеканали та відеотека з понад 200 фільмами. До того ж відео можна зупиняти, записувати та відтворювати із семиденного архіву. 

Дивитися GONET.TV можна у будь-якій країні Євросоюзу. Для цього потрібне тільки підключення до інтернету. Лише 3 тисячі Мбіт – і у вас стабільні звук та зображення на будь-якому пристрої: смартфоні, ПК, планшеті чи смарт телевізорі.

Пориньте у різдвяну казку з GONET.TV! Завітайте на сайт. Дивіться самі та рекомендуйте безкоштовний перегляд пакету «Україна» своїм рідним та друзям!